merchandiser/ lucrator comercial auchan iris cluj

Merchandiser/ Lucrator Comercial AUCHAN IRIS CLUJ

Oferta expirata
0 RON

Cluj Napoca, Cluj
8000159613

SC MERCHANDISING PROVIDER COMPANY SRL angajeaza Merchandiser/ Lucrator Comercial

Descriere Candidatul Ideal

Persoana activa, responsabila si punctuala;
Experienta anterioara pe un post similar nu este obligatorie dar poate reprezenta un avantaj;
Bune abilitati de organizare a muncii;
Sociabilitate, spirit de echipa;

RESPONSABILITATI:
Asezarea pe raft a produselor;
Verificarea preturilor la raft;
Verificarea termenului de valabilitate al produselor;
Monitorizarea stocului pentru produsele mercantizate;

AVANTAJE:
Contract de munca pentru perioada nedeterminata;
Program de lucru full time;
Oportunitatea de a lucra intr- o echipa tanara si dinamica;

Pentru stabilirea unui interviu si alte informatii sunati la nr de telefon: 699 sau ne puteti transmite cv- ul dvs la adresa de mail:

Formular contact

Locuri de Munca Angajari Vanzari Camioane, Rulote, Remorci